Відгуки Braggart

Багато людей, які хочуть купити потрібну річ через інтернет-магазин, в першу чергу задаються питанням: "чи не обдурять мене?"...

І це не дивно ... Адже в інтернеті багато пропозицій, мета яких, обманним шляхом обдурити клієнта або в кращому випадку одноразово продати йому товар, який прийде в непридатність через декілька тижнів.

Але такі "комерсанти" самі розуміють, що іншого шляху, як обманювати клієнтів у них немає, а вкладати великі ресурси в розвиток своєї діяльності не має сенсу (завтра їх можуть "прикрити" і їх "бізнес" на тому закінчиться).

Відповідно сторінки (найчастіше в соц. мережах) з їх пропозиціями виглядають м'яко кажучи убого і можуть привернути увагу хіба, що користувача неосвіченого в цій справі. Сайтів з власним доменним ім'ям у них як правило немає, а якщо є, то зроблені як то кажуть "на коліні").

Що стосується нашого сайту, то ми не перший рік займаємося продажем офіційного одягу бренду Braggart і тому займатися одноразовими продажами було б принаймні нерозумно з нашого боку, до того ж, як ми писали вище: такі сторінки довго не існують.

Ще одне питання, яке дуже популярне в інтернеті: Braggart - це обман чи ні?

Наша відповідь: звичайно ж ні) ми самі є тими людьми, які щодня носять речі цього бренду і з упевненістю можемо заявити, що речі від "Браггарт" не поступаються в якості товарам більш дорогих брендів.

 

З відгуками реальних клієнтів ви можете ознайомитись нижче ...

Відгуки про товар

Про Braggart

Braggart  це відома компанія з реєстрацією в Німеччині і налагодженим виробництвом в багатьох країнах світу. Під даним брендом здійснюється продаж якісного верхнього одягу для чоловіків, жінок, підлітків і дітей як в Україні так і по всій Європі. Фабрики з пошиття одягу фірми "Браггарт" розташовані в багатьох країнах світу. Наприклад, в 2013 році куртки цього бренду вироблялись в Китаї, в 2014 році в Греції, в 2015 році в Німеччині. У 2016 2017 і 2018 року більшість моделей були виготовлені у В'єтнамі. Реєстрацією бренду є країна Німеччина, що гарантує якість товару, виготовленого навіть за межами цієї країни.


Бренд Braggart по праву володіє високою репутацією одного з кращих виробників практичних і стильних виробів, які підходять для людей будь-якого віку і різної комплекції. Різноманіття моделей і фасонів дозволяє підібрати зимовий і демісезонний варіант одягу навіть самому вимогливому покупцеві.

Головна наша перевага — якість та доступність!