Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину braggart.kiev.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин braggart.kiev.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце і в термін. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах (якщо ви не захочете отримувати новини, зможете відписатися від розсилки одним кліком).

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації або реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти braggart.ukraine@gmail.com, і ми завжди допоможемо Вам!

Представники інтернет-магазину braggart.kiev.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю інтернет-магазину braggart.kiev.ua. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

На сайті інтернет-магазину braggart.kiev.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин braggart.kiev.ua не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин braggart.kiev.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин braggart.kiev.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин braggart.kiev.ua з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від них.

Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин braggart.kiev.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами, зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості на даному сайті мають виключно інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Реєструючись в системі, Ви погоджуєтесь з Політикою Безпеки, а також захисту інформації.

Захист даних:

Будь-яка інформація, яку користувач надає адміністрації магазину, не може бути розкрита або передана третім особам, крім випадків, описаних законодавством України.

Отримання персональної інформації:

Для реєстрації на сайті магазина, користувач зобов'язаний внести деяку персональну інформацію, таку як ім'я, прізвище, адресу, E-mail, телефон і т.п. Частина персональної інформації також може бути надана банку або платіжній системі, в разі, якщо надання цієї інформації обумовлено процедурою переказу коштів платіжній системі, послугами якої користувач бажає скористатися, а також сторонньої компанії для здійснення завдань поставлених користувачем. Ці структури не можуть використовувати надану інформацію для сторонніх цілей, крім випадків, описаних в законодавстві України. Також, при покупці товару в магазині, продавцеві повідомляються контактні дані для зв'язку з покупцем. Користувачі сайту, що знаходяться в спонсорської гілці партнера, можуть бачити його дані, такі як ім'я, перша і остання літери прізвища та дата реєстрації.

Контроль персональної інформації:

Для контролю персональної інформації в системі реалізовані механізми верифікації особистих даних. Відповідальність за будь-які наслідки надання недостовірних даних лежить на користувачеві. У разі, якщо деякі дані змінилися, користувач зобов'язаний виправити дані в системі самостійно, або звернутися до служби технічної підтримки для внесення коригувань.

Комунікація:

При реєстрації кожен користувач одержує листа по електронній пошті, що підтверджує його успішну реєстрацію. Користувачі можуть отримувати інформацію від компанії за допомогою додаткових інформаційних сервісів.

Посилання:

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Магазин не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Дана заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на сайті Магазину.

Безпека:

Магазин забезпечує безпеку облікових записів користувачів від несанкціонованого доступу. Для доступу до закритої персональної частини сайту (Особистий кабінет), користувач повинен ввести ідентифікатор користувача (логін) і пароль. Користувач зобов'язаний зберігати дані свого облікового запису в таємниці. Забороняється передавати цю інформацію третім особам. Якщо користувач вважає, що пароль став небезпечний, він може змінити його після входу в "Особистий кабінет".

Адміністрація сайту braggart.kiev.ua залишає за собою право в будь-який момент без попередження користувача змінити умови "Політики Безпеки" із зазначенням дати редакції. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за змінами тексту "Політика Безпеки".