Оплата та доставка

Оплата товару? 

У нас доступні наступні варіанти оплати:

  • оплата на банківські картки «Ощадбанку», «Укрсиббанку», «ПриватБанку» (ручний перевід)
  • оплата при отриманні товару *

Товари вартістю до 1000 грн. включно, відправляються за мінімальною передоплатою 100 грн. Товари вартістю понад цієї суми — відправляються без передоплати!
* Також передоплата у розмірі 150 грн. вноситься у випадку одночасного замовлення двох і більше позицій товарів, з доставкою їх до покупця у вигляді окремих посилок. Якщо покупець замовляє декілька товарів, але одним замовленням (посилкою), то передоплату вносити йому не потрібно! При замовленні декількох окремих посилок, передоплату в розмірі 150 грн. необхідно внести за кожну наступну посилку. Тобто, замовивши наприклад, три окремих посилки, вам потрібно внести передоплату в розмірі 300 грн.!

Ви вправі повноцінно оглянути товар у відділенні Нової Пошти і відмовитись від його купівлі, якщо він з різних причин вам не підійшов. У випадку відмови від товару безпосередньо у відділенні Нової Пошти, сплачувати за його доставку вам не потрібно. Клієнт спачує за доставку лише в тому випадку, якщо товар йому підійшов і він вирішив його забрати.

Якщо ви отримали товар у відділенні Нової Пошти, але прийшовши додому виявилось, що він вам з різних причин вам не підійшов, то ви можете:

  • обміняти його на інший товар: за розміром, кольором або моделлю (при наявності іншого, потрібного вам товару на складі);
  • отримати повернення коштів (при умові, якщо товар не має слідів носіння і після його купівлі не пройшло більше 14 днів). 

У випадку обміну або повернення товару, клієнт (тобто ви), відправляє його назад за власний рахунок (по тарифу Нової Пошти)!

Детальніше про обмін та повернення читайте на даній сторінці.

Доставка товару?

Доставка товарів представлених у нас на сайті можлива по всій території України виключно за допомогою служби доставки «Нова Пошта».


Якщо у вас виникли запитання, то телефонуєте до нас прямо зараз, або залишайте заявку на зворотний зв'язок і ми вам перетелефонуємо!