Оплата та доставка

Оплата товару? 

У нас доступні найрізноманітніші варіанти оплати, а саме:

  • оплата на банківські картки «Ощадбанку», «Укрсиббанку», «ПриватБанку» (ручний перевід)
  • оплата через електронні платіжні системи «QIWI» та "WebMoney" (ручний перевід)
  • оплата через платіжну систему LiqPay, за допомогою якої можна зробити моментальну, автоматизовану оплату будь-якою платіжною картою Visa / Mastercard.
  • оплата при отриманні товару, безпосередньо в найближчому відділенні фірми-перевізника

Важливо!
Ми відправляємо товар без передоплати!

Ви вправі повноцінно оглянути товар у відділенні Нової Пошти і відмовитись від його купівлі, якщо він з різних причин вам не підійшов. У випадку відмови від товару безпосередньо у відділенні Нової Пошти, сплачувати за його доставку вам НЕ ПОТРІБНО. Клієнт спачує за доставку лише в тому випадку, якщо товар йому підійшов і він вирішив його забрати.

Якщо ви отримали товар у відділенні Нової Пошти, але прийшовши додому виявилось, що він вам не підійшов за розміром або просто не сподобався візуально, то ви можете:

  • обміняти його на інший товар: за розміром, кольором або моделлю (при наявності іншого, потрібного вам товару на складі);
  • отримати повернення коштів (при умові, якщо товар не має слідів носіння і після його купівлі не пройшло більше 14 днів). 

У випадку обміну або повернення товару, клієнт (тобто ви), відправляє його назад за власний рахунок (по тарифу Нової Пошти)!

Детальніше про обмін та повернення читайте на даній сторінці.

Доставка товару?

Доставка товарів представлених у нас на сайті можлива по всій території України виключно за допомогою служби доставки «Нова Пошта».


Якщо у вас виникли запитання, то телефонуєте до нас прямо зараз, або залишайте заявку на зворотний зв'язок і ми вам перетелефонуємо!