Куртки Braggart в Україні

Якщо ви задавалися такими питаннями, як: «Braggart чий бренд?», «Braggart хто виробник?», «Braggart що за фірма?», «Braggart це Німеччина?», або ж питанням —  «Braggart де шиють?», то ця інформаційна стаття дасть вам максимальний відповідь щодо даних питань.

Про інтернет-магазин braggart.kiev.ua

У нас на сайті представлена ​​тільки оригінальна продукція торгової марки Braggart.

Вся продукція високої якості, яка в даній ціновій категорії не має аналогів на пострадянському просторі.

Відповідно загальносвітового принципу, компанії Braggart притаманні такі характеристики:

  • сучасний і оригінальний дизайн
  • функціональність
  • висока якість
  • доступна, але не низька ціна

Наш асортимент складають ретельно відібрані товари для чоловіків, жінок та підлітків, здебільшого це різноманітні куртки, зокрема теплі зимові пуховики та парки, які підійдуть будь-кому - від музиканта, повара або керівника фірми до підлітка.

Пряма співпраця з поставниками даної продукції в Україну дозволяє нам регулярно оновлювати і поповнювати асортимент, постійно пропонуючи українським покупцям все найновіше і цікаве, що з'являється на міжнародному ринку.

Наші товари орієнтовані на найбільш прогресивну частину нашого суспільства - тим, хто відкритий всьому новому.

Унікальний асортимент, гнучка і прозора система ціноутворення, власний склад в Києві, налагоджене співробітництво з логістичними партнерами, напрацьована мережа регіональних партнерів і передові технології роблять покупки в нашому магазині зручними і приємними.

Про компанію Braggart​

Braggart — це відома компанія з реєстрацією в Німеччині і налагодженим виробництвом в багатьох країнах світу. Під даним брендом здійснюється продаж якісного верхнього одягу для чоловіків, жінок, підлітків і дітей як в Україні так і по всій Європі. Фабрики з пошиття одягу фірми "Браггарт" розташовані в багатьох країнах світу. Наприклад, в 2013 році куртки цього бренду вироблялись в Китаї, в 2014 році в Греції, в 2015 році в Німеччині. У 2016 2017 і 2018 року більшість моделей були виготовлені у В'єтнамі. Реєстрацією бренду є Німеччина, що гарантує якість товару, виготовленого навіть за межами цієї країни.

Під торговою маркою Braggart наразі виготовляється жіночий та чоловічий верхній одяг переважно для таких держав, як Україна, Російська Федерація, а також для таких колишніх республік Радянського Союзу, як: Білорусь, Казахстан, Молдова, Литва, Латвія і Естонія.


Показано з 1 по 15 із 812 (всього 55 сторінок)

Про Braggart

Braggart  це відома компанія з реєстрацією в Німеччині і налагодженим виробництвом в багатьох країнах світу. Під даним брендом здійснюється продаж якісного верхнього одягу для чоловіків, жінок, підлітків і дітей як в Україні так і по всій Європі. Фабрики з пошиття одягу фірми "Браггарт" розташовані в багатьох країнах світу. Наприклад, в 2013 році куртки цього бренду вироблялись в Китаї, в 2014 році в Греції, в 2015 році в Німеччині. У 2016 2017 і 2018 року більшість моделей були виготовлені у В'єтнамі. Реєстрацією бренду є країна Німеччина, що гарантує якість товару, виготовленого навіть за межами цієї країни.


Бренд Braggart по праву володіє високою репутацією одного з кращих виробників практичних і стильних виробів, які підходять для людей будь-якого віку і різної комплекції. Різноманіття моделей і фасонів дозволяє підібрати зимовий і демісезонний варіант одягу навіть самому вимогливому покупцеві.

Головна наша перевага — якість та доступність!

Дітям