Про нас | Braggart в Україні

Вітаємо Вас в першому мультибрендовому інтернет-магазині компанії Braggart в Україні!
Ми займаємось реалізацією виключно оригінальної продукції Braggart.
Наша команда завжди намагається бути потрібною покупцеві, надаючи кожному клієнту можливість широкого вибору якісних товарів за доступною ціною.

Про компанію Braggart

Braggart – одна із найвідоміших на сьогоднішній день компаній Східної Європи, яка самостійно займається виготовленням верхнього одягу для чоловіків, жінок та дітей. Асортимент продукції від бренду Бреггарт створюється кращими фахівцями під контролем німецької групи «Coldex Textilien Gmbh», яка вже тривалий час є власником фабрик по пошиттю люксового одягу в багатьох країнах світу.

Торгова марка Braggart в своїй більшості спеціалізується на пошитті чоловічих, жіночих та дитячих курток / парок найвищої якості. Гордістю торгової марки є наповнювач курток - штучний пух Тинсулейт. Компанія Braggart першою в світі стала використовувати даний утеплювач (Thinsulate) в виробництві своїх курток. Німецька далекоглядність зіграла свою роль і протягом п'яти років куртки Braggart стали дуже популярні не тільки в Німеччині, але і у всій Європі. Аналітики сперечаються по сьогоднішній день, висуваючи теорії про популярність компанії Braggart. Засновники бренду сходяться на думці, що основним фактором успіху стала бездоганна німецька якість, яка спостерігається в кожному виробі.

про Braggart (Браггарт)

Мабуть багатьом відомо, що Європа з початку нового століття наполегливо бореться зі знищенням тварин і використанням їх складових - хутра та пуху в індустрії моди. Компанія Braggart з самого свого заснування зробила ставку на використання в куртках тільки штучних наповнювачів і це дало свої результати. Пух за всіма характеристиками поступається новітньому матеріалу - Тинсулейту. Люди поступово стали віддавати переваги більш легкому, теплому і абсолютно безпечному утеплювачу.

Весь товар представлений в нашому інтернет-магазині є 100% сертифікованим!