Про нас

Вітаємо Вас в першому мультибрендовому інтернет-магазині Braggart в Україні!
Ми займаємось продажем виключно оригінальних товарів Braggart, як в роздріб так і оптом.
Наша команда завжди намагається бути потрібною, надаючи кожному покупцеві можливість широкого вибору якісних товарів за доступною ціною.

Про компанію Braggart

Торгова марка Braggart спеціалізується на пошитті чоловічих, жіночих та дитячих зимових курток і пуховиків. Гордістю торгової марки є наповнювач курток - штучний пух Тинсулейт. Компанія Braggart першою в світі стала використовувати даний утеплювач (Thinsulate) в виробництві курток. Німецька далекоглядність зіграла свою роль і протягом п'яти років куртки Braggart стали дуже популярні не тільки в Німеччині, але і у всій Європі. Аналітики сперечаються по сьогоднішній день, висуваючи теорії про популярність компанії Braggart. Засновники бренду сходяться на думці, що основним фактором успіху стала бездоганна німецька якість, яка спостерігається в кожному виробі.

 

Як відомо, Європа з початку нового століття наполегливо бореться зі знищенням тварин і використанням їх складових - хутра та пуху в індустрії моди. Компанія Braggart з самого свого заснування зробила ставку на використання в куртках тільки штучних наповнювачів і це дало свої результати. Пух за всіма характеристиками поступається Тинсулейт. Люди поступово стали віддавати переваги більш легкому, теплому і абсолютно безпечному утеплювачу.

 

Весь товар представлений в нашому магазині є сертифікованим!